Oczyszczanie organizmu z toksyn. Domowe sposoby

[kkstarratings]Jeśli gnębi Cię wieczne złe samopoczucie, wyraźnie odczuwasz odpływ energii życiowych, nie możesz się wyspać i ogólnie jesteś ciągle zmęczony to bardzo możliwe, że jest to efekt wysokiego stężenia toksyn w Twoim organizmie. Oczywiście zawsze warto w takiej sytuacji udać się do lekarza i upewnić się, że problem nie jest związany z jakąś chorobą. Nawet jeśli to nie toksyny są główną przyczyną tych problemów, to i tak w większości z nas jest ich duża zawartość i nie mają one dobrego wpływu nie tylko na nasze samopoczucie, ale także na zdrowie.

Obecnie jesteśmy z każdej strony atakowani niebezpiecznymi pierwiastkami. Kupując najtańszą żywność mnóstwo chemii spożywamy już razem z nią, ale największym źródłem toksyn jest obecnie powietrze, którym oddychamy, szczególnie mieszkając w większych miastach.

Zapewne wiele z Was nie ma świadomości tego, że część niebezpiecznych pierwiastków jest wchłaniana przez układ krwionośny, rozprowadzana po całym ciele i tam już niestety pozostają one na długi czas. Pierwiastki te w niektórych przypadkach mogą mieć charakter patogenny, co może być przyczyną nawet powstania raka.

Na szczęście jednak istnieją domowe sposoby na oczyszczanie organizmu, które może stosować każdy z nas. Przy okazji stosowania domowych metod warto także wspierać się błonnikiem witalnym, który w postaci suplementu oferuje produkt Fibre Select, który ma dobre opinie, a ponadto jest skuteczny w swoim działaniu.

Najpopularniejsze sposoby na domowe oczyszczanie organizmu

Metod darmowego oczyszczania organizmu znajdziecie w sieci mnóstwo, ale poniżej postaramy się zaprezentować kilka tych najbardziej popularnych i jednocześnie najłatwiejszych do realizowania w warunkach domowych. Zalicza się więc do nich:

 • wypijanie rano, przed posiłkiem, ciepłej wody z cytryną, która poprawi metabolizm i ureguluje pH w żołądku i usunie część toksyn
 • koktajle z zielonych roślin, choć nie wyglądają zbyt apetycznie, to jednak doskonale oczyszczają organizm poprzez dużą ilość chlorofilu
 • przyjemnym sposobem może być za to picie ziołowej herbaty z pokrzywy, dziurawca, mięty pieprzowej, kory brzozy czy mniszka lekarskiego. Tutaj jednak należy pamiętać o umiarze, ziołowych herbat nigdy nie wolno nadużywać.
 • picie należytej ilości płynów, czy to wody czy soków, wbrew pozorom także ma ogromny wpływ na oczyszczanie organizmu, tym razem bardziej naturalne. Nawodniony organizm efektywniej przeprowadza wiele własnych procesów oczyszczających i dlatego spożywanie minimum 2 litrów płynów dziennie na pewno nam nie zaszkodzi.

Oczyszczanie organizmu może być nawet przyjemnością

Co niesłychanie ważne, metody oczyszczania organizmu będziecie mogli połączyć z przyjemnością i miłym spędzaniem czasu. Przykładem tego jest regularne odwiedzanie sauny, która poprzez proces odparowania skóry wysysa z niej mnóstwo zalegających, niebezpiecznych pierwiastków.

Na podobnej zasadzie działa aktywność fizyczna, gdzie to co złe zwyczajnie wypacamy. Pamiętaj także o takim planowaniu każdego dnia, aby dobrze się wysypiać, minimum 7 godzin, a do tego od czasu do czasu warto zafundować sobie przyjemną kąpiel w soli morskiej, a nawet w zwykłej sodzie oczyszczonej dodanej do wody w wannie.

Wspomniany już suplement Fibre Select będzie za to wsparciem dodatkowym, gdyż jest on bogatym źródłem błonnika witalnego, regulującego metabolizm, zmniejszającego uczucie łaknienia, regulującym poziom cukru we krwi oraz usuwającym toksyny i świetnie oczyszczającym układ pokarmowy.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Wasze opinie:

 1. Mnie właśnie strasznie zastanawia od dawna już ta obecność toksyn. To nie jest naciągane? Ktoś zna jakieś opinie od lekarzy? Nie bardzo mogę coś znaleźć.

  Odpowiedz
 2. No to herbatek ziołowych piję chyba aż nadto 😉 Fajny temat o tym błonniku, bardzo mnie zainteresował. Warto ten Fibre Select zamówić? Może stosowaliście?

  Odpowiedz
 3. Sauna może i zdrowa, ale ja się bardzo źle czuję po takiej „rozrywce”…już wolę gorącą kąpiel 😉 Co do błonnika to nie wiediałem że on aż tak wartościowy, myślałem że tylko przeczyszcza 😛 spoko, ale czy jest bezpieczny przy długotrwałym stosowaniu?

  Odpowiedz
 4. Jaki rodzaj błonnika jest w tym Fibre Select? Ktoś orientuje się???

  Odpowiedz

Dodaj komentarz